Latest Posts

Lumina Spark seminārs Business Expo 2013 ietvaros plkst.15:00 – 15:30 Ja Jūs… … meklējat jaunus, efektīvus un aizraujošus veidus, kā [...]

more

Jaunākās paaudzes profesionāls attīstības instruments, kurš veicina indivīdu, komandu un organizāciju apzinātību kā strādāt efektīvāk, lai uzlabotu kopējo [...]

more

Dia Logs recommends the conference organized by SSE Riga Executive Education department MotivatedbyHappiness that will take place in Riga on March 7. [...]

more

Dia Logs: Social

Dia Logs – Lumina Learning global partner

Dia Logs: Posts

Happy people create more value

Dia Logs – Lumina Learning global partner


Jaunākās paaudzes profesionāls attīstības instruments, kurš veicina indivīdu, komandu un organizāciju apzinātību kā strādāt efektīvāk, lai uzlabotu kopējo sniegumu.

Vairāku gadu izpētes rezultātā apvienojot akadēmiķu un biznesa līderu praksē balstītas zināšanas, šis attīstības instruments ir radīts speciāli korporatīvai videi.

Mērķis – radīt jaunu, kreatīvu pieeju, lai palīdzētu organizācijām redzēt cilvēkus kā uzņēmuma visvērtīgako resursu.

Lumina Spark ir unikāls starp pārējiem psihometriskiem instrumentiem, jo novērš strereotipisku domāšanu un sniedz iespēju tūlītējai skaidrai komunikācijai.

Profesionālas attīstības pieredzes pamatā ir Lumina Spark jautājumu kopums, kā rezultātā tiek sagatavots personalizēts 38 lappušu Lumina Spark Portrets.

Portrets nodrošina viegli uztveramu un strukturētu atgriezenisko saiti, kā rezultātā tiek veicināta sevis apzināšanās un iegūti praktiski ieteikumi attiecību uzlabošanā, sadarbojoties ar citiem.

Lumina Spark atklāsmes palīdz cilvēkiem vairot nepieciešamās kompetences, sadarbojoties ar klientiem, kolēģiem, vadītājiem un īpašniekiem.

Aicinām Bizness EXPO 2013 laikā iepazīt tuvāk mūs un Lumina Spark.

Kad: 30. oktobrī, plkst. 9:00 – 17:00
Kur: Maritim Park Hotel Riga, Slokas iela 1, Rīga

Dia Logs
Lumina Learning globālais partneris

Dia Logs: News

Contacts

Dia Logs partner

Egita Gritane
Leadership & Organizational Development Consultant
Systemic Psychotherapist

Mobile: +371 29462529
E-mail: egita.gritane@dialogs.eu

E-mail: dialogs@dialogs.eu